Rreth Nesh

Rreth Nesh

Mirë se vini në aplikacionin e ri Telesport! Këtu do të gjeni të gjitha lajmet sportive me të cilat jeni mësuar, por tashmë kemi shtuar edhe video, golat live, rezultate dhe ndeshje. Mund të zgjidhni skuadrën dhe sportin tuaj e preferuar dhe çdo ditë do të njoftoheni për lajmet që ju interesojnë më shumë!

Futboll

një muaj më parë

Mourinho show
Futboll

një muaj më parë

Faty
Futboll

një muaj më parë

Adebayor
Futboll

5 muaj më parë

testim
Futboll

5 muaj më parë

fdjksfjdlsj ldsjf lkadj ;a 2
Futboll

5 muaj më parë

Fiziku i ronaldos
Futboll

5 muaj më parë

instagram embed numer disa