This website requires JavaScript.

Shqiperia

Shqiperia

10 muaj më parë

test embedd numer 1

postim per test te embed

një vit më parë

instant articles test 2

dsahlDKSAH KAHS KLHDAs ldhalsD

një vit më parë

test per instant articles

testetete

një vit më parë

Mediat zvicerane nuk ndalen: Deklarata e Shaqirit ishte e trashë...

Federata Zvicerane e Futbollit, më në fund shkon në ofensivë. Trajneri Petkovic dhe të gjithë lojtarët u përballën me mediat. Ishte një lëvizje e mirë...

një vit më parë

Siguria në Shqipëri-Izrael, Policia: Do të qëndrojmë jashtë stadiumit

Policia e Shtetit nuk do të futet në stadium në ndeshjen Shqipëri-Izrael, që do të luhet në “Elbasan Arena” të premten më 7 shtator. Drejtues  të Poli...

një vit më parë

Christian Panucci izolon futbollistët, stërvitje dy herë në ditë me dyer të mbyllura

Prej tre ditësh Kombëtarja e futbollit është grumbulluar në Durrës, ku po përgatitet për dy ndeshjet e Ligës së Kombeve, që do të luhen ndaj Izraelit ...

një vit më parë

Pse kaq frikë për Shqipëri-Izrael, paralajmërimi vjen nga… Amerika

Ju kujtohet të gjithëve, se në çfarë shtetrrethimi u vendos Elbasani para dhe gjatë zhvillimit të ndeshjes Shqipëri-Izrael (luajtur më 12 nëntor 2016)...

një vit më parë

Shqipëria, disfatë ndaj Skocisë në Shkodër

Kombëtarja e Shqipërisë për femra është mundur sot në stadiumin “Loro Boriçi” të Shkodrës me rezultatin 1-2, përballë përfaqësueses së Skocisë. Një tj...