This website requires JavaScript.

Kombëtarja

Kombëtarja

një vit më parë

Shqipëri-Izrael; gjykon hungarezi i mirënjohur, Viktor Kassai

Më 7 shtator, në “Elbasan Arena”, ora 20:45, kombëtarja jonë kuqezi do të presë Izraelin, në ndeshjen e parë të saj në kuadrin e Ligës së Kombeve, Gru...

një vit më parë

Memushaj: Në Kombëtare s'duhet parë mosha, por kualiteti dhe forma e momentit

Ditën e sotme, nga rezidenca kuqezi në Durrës, kanë dalë në konferencë për shtyp dy lojtarë, Bekim Balaj dhe Ledjan Memushaj, të cilët kanë folur në p...

një vit më parë

Balaj: Ndaj Izraelit, kombëtarja duhet të tregojë fytyrën e vërtetë

Ditën e sotme, nga rezidenca kuqezi në Durrës, kanë dalë në konferencë për shtyp dy lojtarë, Bekim Balaj dhe Ledjan Memushaj, të cilët kanë folur në p...

një vit më parë

Rrogat e shqiptarëve në Seria A, marrin sa zëvendësuesit e tyre

"Gazzetta Dello Sport" ka hapur faqen e parë të saj me rrogat e të gjithë klubeve të Seria A. Nëse i futesh listës mund të nxjerrësh lajme pa fund, po...

një vit më parë

Formacioni më i mirë i Nations League, Shqipëria e ka një përfaqësues

Kompeticioni më i ri i UEFA, Nations League, do të nisë rrugëtimin këtë javë. "Skysport" ka publikuar formacionin më të mirë të këtij turneu, por me n...

një vit më parë

Shansi i fundit i Panuccit, a do të tregojë se është trajner?

Ishte data 19 korrik e vitit 2017, Christian Panucci prezantohej në krye të kombëtares shqiptare duke i marrë stafetën Gianni De Biasit. Në mediet ita...

një vit më parë

Dy miqësoret e shtatorit, Erion Bogdani publikon listën e kuqezinjve

Kombëtarja U-19 nis grumbullimin në prag të dy ndeshjeve miqësore me Islandën U-19, të cilat do të luhen më 8 dhe 10 shtator 2018. Trajneri i kuqezinj...

një vit më parë

Challandes sfidon Shqipërinë për lojtarin e Bayernit: Shabani do t’i bashkohet Kosovës!

Kosova fillon këtë javë aventurën e saj në Ligën e Kombeve, duke luajtur pikërisht kundër Azerbajxhanit, në Baku, më 7 shtator. Trajneri Bernard Chall...