This website requires JavaScript.

Kampionatet në Europë

Kampionatet në Europë

një vit më parë

“Cristiano Ronaldo ishte i… Juventus”

“Cristiano Ronaldo ishte i… Juventus”

një vit më parë

Tri oferta zyrtare për Cristiano Ronaldo...

Tri oferta zyrtare për Cristiano Ronaldo...

një vit më parë

Hertha-Bayern, sfida që nuk njeh fitues prej 3 ndeshjesh

Java e gjashtë e Bundesliga hapet me Hertha-Bayern

një vit më parë

Juventusi dhe “rebusi Dybala”: vitin e kaluar shënoi 5 gola pas 3 ndeshjeve...

Juventusi dhe “rebusi Dybala”: vitin e kaluar shënoi 5 gola pas 3 ndeshjeve...

një vit më parë

Inter përgatit sulmin, por United ka një ide...

Inter do Martial, United kërkon Perisic

një vit më parë

Akuza e Pirlo: Trajnerët italianë nuk kanë kurajo ta bëjnë…

Në Itali vazhdon të bëjë jehonë ideja e trajnerit të kombëtares “azzurre” Roberto Mancini, që kërkon më shumë hapësira për lojtarët italianë në Serinë...