This website requires JavaScript.

Dorëzohen para presionit, Xhaka dhe Shaqiri kërkojnë falje për “shqiponjën” ndaj Serbisë

back button
04 Shtator 2018
16:18
Alfred Lleshi

Lajme të tjera

Duke marrë postimet...

Lajmet e fundit

Duke marrë postimet...